iPhone 5 ostatnim projektem Jobsa? Premiera latem?

Dopiero co na rynku debiutował iPhone 4S, a już pojawiają się doniesienia na temat jego następcy, oznaczonego numerkiem 5. I to bardzo interesujące doniesienia.

Jak czytamy w raporcie opracowanym przez portal 9to5 Mac , Apple planuje wydać nową wersję swojego smartfona latem przyszłego roku. Projekt nadzorowany był przez samego Steve'a Jobsa i miał ukazać się na tegoroczne święta, ale w lutym dotknęły go poważne opóźnienia. Chcąc wypuścić na rynek w pełni funkcjonalny i kompletny produkt, Apple przyspieszyło prowadzone równolegle przez inną ekipę prace nad iPhone'em 4S, który zadebiutował niejako w miejsce "piątki".

Czego możemy spodziewać się po iPhone'ie 5? Do lata jeszcze sporo czasu i trudno w tej chwili powiedzieć w tej kwestii coś konkretnego: jedne źródła mówią, że telefon będzie kontynuował apple'owską tradycję, stanowiąc cieńszą, lżejszą, ładniejszą i po prostu lepszą wersję poprzednika, inne zaś spekulują o zupełnie zmienionym wizerunku. Czymkolwiek by jednak nie był, i tak pewnie sprzeda się świetnie, skoro jego słabszy poprzednik rozchodzi się w zawrotnym tempie .

Więcej o: