Tak, to też jest biurko z monitorem

Męczy Cię praca przy zwykłym biurku i przed zupełnie standardową stacją roboczą? Jest na to rada. I ty możesz się poczuć jak właściciel Internetu.

Firma Emperor stworzyła 1510 Workstation. Miejsce pracy specjalnego przeznaczenia... które tylko trochę przywołuje na myśl filmy SF. Emperor składa się z bardzo wygodnego, rozbudowanego fotela, systemu nagłośnienia i oświetlenia, podkładki pod mysz i klawiaturę, oraz regulowanego ramienia, na którym można zamontować aż trzy zestrojone monitory. Po dodaniu komputera i wyświetlaczy, stacja staje się tym o czym zawsze marzyliście siedząc przed komputerem już dwunastą godzinę, a na co nigdy nie było was stać.

W tym ostatnim względzie pewnie niewiele się zmieniło, ponieważ 1510 Workstation kosztuje około 6400 dolarów (w przeliczeniu na złotówki to ponad 21 tysięcy), ale przynajmniej teraz można wzdychać do czegoś rzeczywistego. Niestety, jak informuje producent, zestaw nie zawiera ani komputera, ani monitorów. Znajdziemy tam natomiast uchwyt na kubek i serię przydatnych portów USB.

Natknęliśmy się na fotel Emperor 1510 Workstation także podczas targów ces 2012.

Zapraszamy do galerii .

Więcej o: