Premiera Galaxy S III opóźniona

Opierając się na przeciekach strony bgr.com informowaliśmy, że Samsung planuje zaprezentować trzecią generacje flagowego smartfonu Galaxy S na zbliżającym się kongresie Mobile World Congress w Barcelonie. Teraz wiemy, że premiera się opóźni.

Samsung Galaxy S III miał zostać zaprezentowany podczas hiszpańskiego kongresu urządzeń mobilnych. The Verge informuje, że premiera została jednak przesunięta ale najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze "przed latem". The Next Web zauważa natomiast, że Samsung wciąż zastanawia się, kiedy powinien zadebiutować Galaxy S III, jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów tego roku.

Poprzedni model smartfonu był zaprezentowany właśnie na tym kongresie, dlatego spodziewano się, że Samsung powtórzy krok, chcąc utrzymać szybkie tempo przedstawiania światu, a szczególnie amerykańskiemu rynkowi, swoich nowości.

Można tylko przepuszczać, że powodem opóźnienia są intensywne prace nad innymi urządzeniami i rozwiązaniami - np. nową wersją Galaxy Tab oraz zacieśnianiem więzów z Microsoftem, który chce obecności Windows Phone w urządzeniach z najwyższej półki.

dane dostarcza:

embed
Więcej o: