Ile komentarzy może zdobyć jeden wpis na Facebooku? Sto? Tysiąc? Milion!

Tak, milion. Przeszło tyle komentarzy pojawiło się pod postem Cathy Matthews na największym portalu społecznościowym świata. Jesteście ciekawi, skąd wzięło się ich tak dużo? Prawdopodobnie będziecie zaskoczeni odpowiedzią.

Mieszkanka Sacramento Cathy Matthews lubi grać ze znajomymi na Facebooku we FrontierVille . Pewnego dnia, gdy po raz kolejny sadziła wirtualne roślinki, ścinała drzewa i opiekowała się zwierzątkami, wpadła na szalony pomysł. Zebrała stu siedmiu znajomych z gry i wraz z nimi postanowiła stworzyć najczęściej komentowany wpis na Facebooku (i zapewne w całym Internecie).

Każda osoba miała zostawić pod wpisem pewną liczbę odpowiedzi zawierających wyłącznie proste słowo "go" - średnio na jednego użytkownika przypadło około 9260 komentarzy. W ten sposób Cathy Matthews pobiła prawie dwukrotnie poprzedni rekord , a jej osiągnięcie po akceptacji przez komisję ma zostać wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.

Szczerze mówiąc, nie wiem, jak należy się zachować w takiej sytuacji: pogratulować pani rekordu czy raczej przestrzec przed podobnymi, jałowymi zachowaniami, idealnymi dla osób, które nie szanują swojego czasu i nie mają w życiu większego celu. Ocenę pozostawiam Wam.

[Za: The Next Web ]

Więcej o: