iPod Nano 7G - są już zdjęcia

Kontrolowany wyciek? Zdjęcia wyglądają na prawdziwe.

Nie licząc sytuacji, w których pracownik Apple gubi kolejną wersję iPhone'a w barze, rzadko zdarza się, by świat mógł obejrzeć nowe urządzenie korporacji przed jego premierą. Tymczasem w Sieci pojawiły się fotki mające przedstawiać iPoda Nano siódmej generacji. Fotki, które nie tylko są ostre, ale i mogą być prawdziwe.

Na temat samego sprzętu nie wiadomo jeszcze w zasadzie nic, oprócz tego, co aż kłuje w oczy na zdjęciach. Nowy iPod Nano miałby być wyposażony w aparat fotograficzny (1,3 Mpix). Co ciekawe, urządzenie posiada także charakterystyczny klips. Posiada on wycięcie, które odsłania obiektyw aparatu fotograficznego. Kolejna generacja Nano ma ważyć mniej więcej tyle samo co obecna i mieć praktycznie taki sam rozmiar. Nie wiadomo oczywiście nic na temat ceny i możliwej daty premiery urządzenia, choć niektórzy plotkarze twierdzą, że urządzenie trafi do sklepów w tym roku.

Redakcja serwisu apple.pro nie zdradziła także ile pamięci posiada nowy sprzęt Apple. Osoby zainteresowane iPodami zachęcamy oczywiście do obejrzenia fotek dołączonych do naszego tekstu.

[za: apple.pro ]

Więcej o: