Wyciekło zdjęcie BlackBerry London - ostatniej nadziei RIM

Urządzenie wygląda naprawdę dobrze. Czy okaże się jednak komercyjnym hitem?

W Sieci znaleźć można zdjęcie mające przedstawiać najnowsze urządzenie firmy Research in Motion - BlackBerry London. Prawdopodobnie nie jest to jednak ostateczna nazwa smartfona, a w zasadzie superphone'a - jak nazywa go RIM.

Niestety, fotografii nie towarzyszą nowe informacje na temat specyfikacji urządzenia. Wiadomo w zasadzie tylko to, co udało się wywnioskować ze zdjęcia i skrawków nieoficjalnych wieści. London posiadać ma dwie kamerki oraz lampę błyskową (dioda LED). W oczy rzuca się także pokaźnych rozmiarów wyświetlacz. RIM podkreśla także najważniejsze cechy smartfona. Ma on być elegancki, solidny i chudy. Prawdopodobnie znajdzie się w nim dwurdzeniowy procesor firmy Qualcomm lub Texas Instruments taktowany zegarem przynajmniej 1,5GHz. Oczywiście urządzenie działać ma pod kontrolą systemu operacyjnego BlackBerry 10 .

Oficjalna data premiery i cena BlackBerry London pozostają nieznane. Wielbiciele kanadyjskiego producenta powinni jednak wypatrywać kolejnych informacji na temat tego smartfona i rzecz jasna zbliżających się dużymi krokami targów MWC, na których producent powinien powiedzieć coś więcej o tym atrakcyjnym urządzeniu.

Warto także przypomnieć, że w listopadzie zeszłego roku, w Sieci pojawiło się zdjęcie urządzenia przypominającego to, które pokazujemy dziś. I wtedy mowa była o tym, że jest to smartfon o nazwie kodowej London. O specyfikacji urządzenia pisaliśmy wtedy:

Wewnątrz znajdować się ma dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,5 GHz, 1GB pamięci RAM, aparat 8 Mpix z tyłu oraz 2 Mpix z przodu budowy. The Verge podaje, że BlackBerry London będzie "cieńszy niż iPhone 4", ale w rozmiarach Samsunga Galaxy S II.

[za: CrackBerry ]

Więcej o: