Szczegóły na temat ostatecznej wersji Windows 8 poznamy już pod koniec lutego

Microsoft pokaże swój nowy system operacyjny na tegorocznym Mobile World Congress w Barcelonie.

Amerykańska korporacja rozesłała zaproszenia na przedpremierowy pokaz swojego najnowszego systemu operacyjnego. Windows 8 zostanie zaprezentowany szerszej publiczności w trakcie tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Dokładnie 29 lutego przedstawiciele mediów będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat wersji systemu operacyjnego nazwanej Consumer Preview. Jest to produkt będący zapowiedzią tego, co wpadnie w ręce konsumentów.

Można więc założyć, że w ostatnich dniach lutego poznamy system operacyjny prawie w takiej formie, w jakiej znajdzie się w sklepach. To oczywiście nie wszystkie informacje, które powinny zostać przekazane. Microsoft zapewne udostępni Windows 8 zarówno na komputerach osobistych jak i urządzeniach mobilnych. Być może dowiemy się kiedy jego ostateczna wersja (i jakie konkretnie wersje) pojawią się w sklepach. Producenci sprzętu powinni zaś zacząć głośno mówić o urządzeniach, na których zobaczymy fabrycznie zainstalowany system Microsoftu.

Z całą pewnością będzie więc ciekawie - mamy czego wypatrywać. Już teraz polecamy natomiast nasz tekst , z którego dowiecie się wszystkiego co ważne i co już wiemy o Windows 8.

[za: Slashgear ]

Więcej o: