Chcęto: "bajerancki" to najsłabszy z epitetów określających ten zegarek

Jak wygląda zegarek za około 55 tysięcy złotych? Naprawdę odlotowo.

Devon Tread 1 odległy jest od innych, zwykłych zegarków, mimo iż także służy do wskazywania czasu. Wypadałoby zacząć od tego, że zupełnie inaczej działa cały, znajdujący się wewnątrz koperty mechanizm. Oczywiście opatentowany przez firmę Devon. Sercem zegarka są bowiem dwa supercienkie paski, które wprawiają w ruch system widocznych bębnów i taśm transmisyjnych z nadrukowanymi na nich cyframi. Mechanizm zasilany jest prądem z indukcyjnie ładowanego akumulatora litowo-polimerowego.

Już same zdjęcia zegarka robią olbrzymie wrażenie. Działający natomiast, hipnotyzuje.

Oprócz niesamowitego wyglądu atutem zegarka może być nikła szansa na spotkanie drugiej osoby, która także go posiada, w związku z czym nie będzie nim zauroczona. Niestety, przy cenie aż 17,5 tysiąca dolarów za egzemplarz istnieje spore ryzyko, że w ogóle nikt nie będzie go nosił.

Zegarek dostępny jest w serwisie Watchismo w czterech wariacjach kolorystycznych: grafitowy, stal nierdzewna, czerniona stal z białymi cyframi i czerniony z cyframi pomarańczowymi. Chętni muszą się śpieszyć, zegarków Devon Tread 1 wyprodukowano bowiem tylko 15 sztuk.

Zapraszamy do galerii zdjęć zegarka .

 
Zobacz wideo
Więcej o: