Z tą mapą przeżyjesz inwazję zombie

Zaznaczono na niej wszystko, czego potrzebujesz, by przeżyć.

Serwis internetowy Map of the Dead stworzył mapę, narzędzie, które może się przydać każdemu, kto będzie musiał zmierzyć się z inwazją zombie. Na mapie pokazano ogniska zapalne epidemii - miejsca, w których prawdopodobnie najszybciej pojawią się hordy nieumarłych. Dowiadujemy się zatem, gdzie nie warto w chwili rozpoczęcia się apokalipsy zombie.

Mapa ma jednak i drugą, bardzo przydatną funkcję. Zaznaczono na niej miejsca, które będzie musiał odwiedzić każdy ocalały. Są to więc szpitale, sklepy z żywnością, wieże radiowe, sklepy z bronią, supermarkety, apteki, a nawet bazy wojskowe. Dzięki Map of the Dead szybko dotrzesz do miejsc, w których zdobędziesz niezbędne zaopatrzenie. Warto jednak podkreślić, że na mapie nie zaznaczono wszystkich wyżej wymienionych obiektów. Nie ma tu też więzień, które mogą okazać się doskonałym schronieniem.

Zastanawia nas także jeszcze jedna rzecz. Jeśli świat skończy się w wyniku starcia ludzi z zombie, to skąd weźmiemy energię elektryczną potrzebną do obejrzenia takiej mapy? Krótko mówiąc, drukujmy ją już teraz.

Odwiedź serwis Map of the Dead

Zobacz także:

Z tą mapą przeżyjesz inwazję zombieZ tą mapą przeżyjesz inwazję zombie fot. mapofthedead.com

[za: Neatorama ]

Więcej o: