10 zł miesięcznie i słuchasz ile chcesz: ruszył nowy serwis Muzo.pl

Muzo.pl to nowy serwis, dzięki któremu możemy słuchać muzyki z chmury. Obiecuje się nam miliony utworów online oraz nowości już w dniu ich premiery. Jak to działa? Sprawdzamy.

Aby zacząć korzystać z zasobów Muzo.pl należy najpierw pobrać specjalną aplikację. Instalacja jest szybka i bezproblemowa, aplikacja lekka. Możemy zacząć słuchać.

Za darmo dostępnych jest 20 godzin słuchania muzyki na miesiąc (tzw. model "muzo"). 9,90 zł miesięcznie kosztuje dostęp do nieograniczonej liczby utworów (muzo+). Model muzoGO kosztuje 19,90 zł i daje możliwość dodatkowo dodania muzyki także na telefon komórkowy i słuchania jej w trybie offline.

W Muzo.pl znajdziemy i polskich i zagranicznych wykonawców. Szybie sprawdzenie ulubionych wykonawców pokazuje, że ci najbardziej popularni są już w Muzo.pl obecni. Tych bardziej alternatywnych na razie brakuje.

Aplikacja Muzo.pl dostępna jest obecnie tylko na Windowsa. Można ją za to połączyć z kontem na Facebooku i udostępniać w serwisie społecznościowym listy swoich ulubionych utworów.

Propozycja Muzo.pl wygląda bardzo rozsądnie. 20 godzin miesięcznie za darmo lub 10 zł za dostęp bez ograniczeń może sprawić, że przestaniemy szukać empetrójek w pirackich serwisach.

Będziecie korzystać z Muzo.pl?

Więcej o: