Galaxy SIII - do sieci wyciekł film z testów urządzenia w Wietnamie

Nie chodzi jednak o wersję finalną, wciąż nie wiemy jak urządzenie będzie wyglądać, ale znamy jego ostateczne parametry.

Do sieci wyciekło nagranie z Wietnamu, na którym zaprezentowano testową wersję najnowszego telefonu Samsunga Galaxy SIII (musimy założyć, że nie jest to mistyfikacja). Od razu trzeba zaznaczyć, że nie widzimy finalnego modelu - wciąż nie znamy wyglądu smartfonu, ale wiemy dokładnie, co kryje się w środku.

Znajdziemy tam czterordzeniowy procesor Mali-400MP o częstotliwości 1,4Ghz (taki sam jak w obecny SII),1Gb pamięci, akumulator 2050mAh. Ekran to Super Amoled (nie wiadomo, czy Plus) o przekątnej 4,6 cala i rozdzielczości 1280 x 720 (720p). Część jest zarezerwowana dla systemu, użytkownikowi pozostaje więc dokładnie 1184 x 720 pikseli. Wszystko działa pod kontrolą Androida 4.0.3, urządzenie korzysta z technologii NFC .

Na filmie widać też porównanie ekranu SIII do Nexusa - wyglądają bardzo podobnie.

Z tyłu urządzenia jest miejsce na kartę microSD (maksymalnie 16Gb). Jeśli chodzi o kamerę, to wbrew wcześniejszym doniesieniom ma ona 8 a nie 12 megapikseli.

Sądzicie, że Samsung wysoko zawiesił poprzeczkę, którą trudno będzie strącić konkurencji? A może spodziewaliście się czegoś lepszego?

Testowe urządzenie prezentuje poniższe nagranie.

 

[ za gsmarena.com ]

embed

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 8 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

11 opinii

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Porównaj ceny tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: