Zagłosuj na najlepsze wideo na całym Vimeo

Najlepsi z najlepszych liczą na wasz głos.

Ile czasu straciliśmy na oglądaniu głupawych filmików w serwisach takich jak YouTube lub Vimeo? Na pewno sporo. Warto jednak wiedzieć, że oprócz "Mielno niszczy każdego", czy "Forfitera", w serwisach filmowych znaleźć można prawdziwe perełki, krótkie dzieła, które ogląda się po prostu z wielką przyjemnością, by nie powiedzieć zachwytem.

I właśnie takie materiały filmowe biorą udział w konkursie, w którym można wybrać najlepsze klipy z Vimeo. Internauci mogą już oddawać głos na pliki wideo z trzynastu różnych kategorii, wśród których znalazły się: reklama, dokument, wideoklip, animacja, sport czy eksperyment. Każdy internauta może każdego dnia zagłosować na jeden klip z każdej kategorii - trzeba jednak być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu. Lista nagrodzonych plików wideo zostanie ogłoszona w trakcie Vimeo Festival and Awards, imprezy, która odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w Nowym Jorku.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i zapoznaniu się z nominowanymi materiałami filmowymi. Są wśród nich naprawdę świetne klipy. Kilka z nich możecie zresztą obejrzeć pod treścią naszej wiadomości. Resztę znajdziecie na stronie konkursowej na łamach Vimeo.

Reklama: Splitscreen: A Love Story

Animacja: Man'n'Cheese

Eksperymentalne: Golden Age - Somewhere

Sport: Dark Side of the Lens

[za: Fast Company ]

Więcej o: