Wkrótce będzie można pobrać nową wersję Windows 8

Co w niej nowego?

Microsoft pochwalił się kolejną wersją swojego nowego systemu operacyjnego, którą zamierza udostępnić wszystkim chętnym internautom. W pierwszym tygodniu czerwca tego roku, w sieci znajdzie się Release Preview Windows 8. Data ta została podana w trakcie japońskiej imprezy Windows 8 Dev Day, a następnie potwierdzona na Twitterze.

Pomimo oficjalnej zapowiedzi, postawa amerykańskiego giganta może odrobinę dziwić. Wersja Release Preview powinna być już ostatnią przed wydaniem pełnej wersji systemu operacyjnego (jego premierę ustalono na drugą połowę roku). Tymczasem Microsoft nie mówi zbyt wiele na temat zmian, które zostaną wprowadzone do tej wersji "okienek" w porównaniu do wydanego niedawno Consumer Preview. W zasadzie wiadomo jedynie, że najnowsza wersja systemu operacyjnego będzie bardziej stabilna od swojej poprzedniczki.

Jeśli jednak wciąż nie testowałeś nowego systemu operacyjnego, to będziesz miał okazję, by sprawdzić go w akcji. Przypominamy jednocześnie, że Windows 8 zostanie wydany jedynie w trzech wersjach - potencjalni nabywcy nie powinni więc mieć problemu z wyborem właściwej.

[za: Slashgear ]

Więcej o: