Woźniak: Windows Phone jest ładniejszy, niż iPhone i Android

Steve Wozniak, znany także jako "Woz", jeden z trzech założycieli Apple stwierdził, że system Windows Phone bardzo mu się podoba. Nawet bardziej niż iOS i Android.

Wozniak stwierdził, że woli wygląd i wrażenie jakie sprawiają aplikacje zaprojektowane pod Windows Phone. Ponadto, system Microsoftu bardziej mu się także podoba niż Android.

Przemyślenia Woza nie pojawiły się całkiem znikąd. Legendarny już współzałożyciel Apple nabył niedawno Nokię Lumię 900. Niedługo potem, w wywiadzie dla The Report wydał swoją, mogłoby się zdawać - szokującą opinię. Wozniak stwierdził dokładnie, że aplikacje wyglądają piękniej niż te z Androida i iOS, oraz, że używając WP ma raczej wrażenie jakby towarzyszył mu przyjaciel niż narzędzie.

Telefon przyjacielem? Wozniak poszedł nieco dalej. Oświadczył, że ma wrażenie, że gdzieś wśród projektantów Microsoftu mógł reinkarnować Steve Jobs... Jeśli wydaje się wam, że właśnie zgubiliście wątek, śpieszymy z wyjaśnieniem. Wozniak objasnił, że zwyczajnie użytkowanie telefonu z WP 7,5 przywodzi mu na myśl wiele dobrych rozwiązań opracowywanych w Apple.

Woz nie zamierza mimo to rezygnować ze swojego iPhone 4S.

Więcej o: