Nadchodzi nowy, potężny smartfon od LG

Urządzenie prawdopodobnie będzie nosić nazwę LG LS970 Eclipse i w zamierzeniu producenta ma konkurować między innymi z Samsungiem Galaxy S III oraz HTC One X.

Specyfikacja urządzenia wraz z dołączonym do wpisu zdjęciem prototypu wyciekła do Sieci za sprawą portalu BriefMobile . Jak dowiedziało się anonimowe źródło serwisu, nowy produkt LG oferować będzie ekran LCD o rozdzielczości 1280 na 768 pikseli i przekątnej 4,67 cala, 13-megapikselowy aparat oraz 16 GB pamięci wewnętrznej . W środku smartfona znajdziemy ponadto imponujący czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 2 100 mAh, a także, co ważne dla częstych użytkowników Internetu, moduł LTE. Całość ważyć będzie 142 gramy i zostanie zamknięta w obudowie grubej na 8,6 mm.

Parametry urządzenia robią wrażenie i jeśli te informacje się potwierdzą, LG LS970  Eclipse będzie jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najwydajniejszych smartfonów na rynku. Jego premiery należy spodziewać się w czwartym kwartale bieżącego roku.

dane dostarcza:

embed
Więcej o: