Wybuchowy Samsung Galaxy SIII

O tym, że najnowszy smartfon Samsunga jest wystrzałowy słyszeliście pewnie nie raz. Ale o tym, że jest wybuchowy - niekoniecznie.

A jest! Dziwny przypadek uszkodzenia SIII odnotowano w Irlandii. Zakupiony w tamtejszej sieci Carphone Warehouse był zamontowany w samochodowym uchwycie gdy nagle stanął w płomieniach.

Pechowy nabywca miał o tyle szczęścia, że nic mu się nie stało. Zdjęcie "gorącego modelu" trafiło natomiast do sieci. Co ważne Samsung natychmiast wydał właścicielowi spalonego egzemplarza nowy telefon.

Sprawa nie jest odosobniona - Koreańczycy wydali nawet specjalne oświadczenie:

"Ostatnio pojawiły się wpisy ukazujące Samsunga Galaxy SIII, który doznał uszkodzeń wynikających z przegrzania dolnej części urządzenia. Samsung ma świadomość problemu zamierza rozpocząć dochodzenie kiedy tylko otrzyma określony egzemplarz.
Po zakończeniu dochodzenia będziemy mogli podać dalsze szczegóły dotyczące zaistniałej sytuacji. Czujemy się zobowiązani do zapewnienia naszym klientom najbezpieczniejszych produktów i traktujemy całą sprawę poważnie".

Mniej poważne problemy ze sprzętem miało też Apple tuż po premierze iPada 3 , który według opinii części użytkowników przegrzewał się. Nie stawał jednak w płomieniach.

Czekamy z zainteresowaniem na wyjaśnienie zagadki wybuchowego SIII.

[ za gsmarena.com ]

Samsung Galaxy S III GT-I9300 niebieski 11 opinii Porównaj ceny tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: