Google otwiera specjalne studio filmowe dla gwiazd YouTube

Przestrzeń dla twórców. Najlepszych twórców.

Ucieszą się rodzimi vlogerzy. Ich materiały filmowe publikowane na YouTube wkrótce staną się jeszcze lepsze. I będą przynosić jeszcze więcej pieniędzy, o której później można się pokłócić. Tak przynajmniej twierdzi brytyjski The Daily Telegraph.

Zdaniem redakcji dziennika, Google zamierza otworzyć specjalne studio, które "pomoże niektórym z najbardziej popularnych użytkowników YouTube uczynić ich materiały filmowe jeszcze bardziej profesjonalnymi".

Co to konkretnie znaczy? W londyńskim biurze Google utworzona zostanie "przestrzeń dla twórców". W przestrzeni tej będzie można zarezerwować czas, by następnie tworzyć nowe materiały wideo, zebrać współpracowników i nauczyć się czegoś nowego. Oczywiście Google udostępni twórcom najnowcześniejszy sprzęt audio-wideo, który z każdego pliku wideo zrobi teledysk nadający się do MTV.

Na jakich zasadach I komu użyczane będzie studio - tego póki co jeszcze nie wiemy. Już teraz wypatrujemy jednak produkcji pokroju "Kac Mielno: Zemsta Kaca" czy "Jestem hardkorem - przygody vlogera".

[za: The Daily Telegraph ]

Zobacz także:

Więcej o: