IFA 2012: Galaxy Camera, czyli aparat fotograficzny Samsunga z Androidem

Wyświetlacz o przekątnej 4,8", 21-krotny zoom optyczny, 3G i WiFi, polecenia głosowe oraz najnowszy Android 4.1. Tak w skrócie prezentuje się najnowszy aparat fotograficzny Samsunga.

Galaxy Camera to aparat fotograficzny działający pod kontrolą Androida 4.1 z 16 MB matrycą. Znajduje się w nim moduł 3G/ 4G oraz WiFi, więc urządzenie może być cały czas podpięte do internetu. Na dużym, dotykowym ekranie (4,8") wyświetlać możemy albo fotografowany obiekt, albo listę zainstalowanych aplikacji (jeśli macie wątpliwości, tak, znajduje się wśród nich Instagram).

Zdjęcia zrobione nowym aparatem Samsunga można więc od razu poprawić i opublikować w internecie. Co więcej - Galaxy Camera może być obsługiwana głosem. Można wdawać polecenia takie jak "zrób zdjęcie, przybliż, oddal, itd. Dostępna jest też cała gama ustawień, dzięki którym dostosujemy aparat do właściwości otoczenia.

Galaxy Camera - ustawieniaGalaxy Camera - ustawienia Fot. J. Sosnowska

Zapowiada się świetnie. Widzieliśmy już Galaxy Camera na żywo. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że urządzenie może mieć problemy z łapaniem ostrości. Trudno też stwierdzić, jakiej jakości zdjęcia będzie wykonywać aparat w różnych warunkach. Tego dowiemy się jednak z redakcyjnych testów urządzenia.

Relacje z targów IFA piszemy lekko i szybko na ultrabookach

Samsung Galaxy Camera 0 opinii Porównaj ceny tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: