Gazeta.pl zintegrowała się z Facebookiem

Gazeta.pl wprowadziła w serwisie Wiadomości nowe narzędzie, które umożliwia dzielenie się ze swoimi znajomymi z Facebooka tym, co czytasz.

Jakie są najważniejsze funkcje aplikacji?

Pokazuj, co czytam - to stan domyślny aplikacji w momencie jej uruchomienia. Informacja o tym, jakie czytasz artykuły, pojawia się na stronie Gazeta.pl w Twoim panelu użytkownika oraz na Facebooku. Korzystasz w pełni z funkcjonalności, jakie oferuje Ci nasza aplikacja.

Dlaczego wprowadziliśmy takie rozwiązanie? Przede wszystkim użytkownik może zobaczyć, które treści jego znajomym wydały się najciekawsze. To najlepsza rekomendacja, co warto u nas przeczytać. Dzięki temu ma szansę trafić na więcej interesujących go treści i spędzić na naszym serwisie więcej czasu - mówi Anna Mościcka-Miodek, Social Media Manager w Gazeta.pl.

Tego nie pokazuj - oznacza, że artykuł, który właśnie czytasz, nie pokaże się ani u nas na serwisie, ani na Facebooku. Aplikacja wciąż działa przy przejściu na kolejne artykuły.

Nie pokazuj, co czytam - aplikacja jest wyłączona. Żaden artykuł nie jest widoczny dla Twoich znajomych ani na serwisie, ani na Facebooku. Żeby ponownie zacząć korzystać z funkcjonalności, włącz przycisk "Pokazuj, co czytam" i dziel się ze znajomymi najciekawszymi treściami.

Jak to działa?

Do aplikacji możesz zapraszać znajomych, obserwować, co czytają i dzielić się automatycznie swoimi aktywnościami, wyjaśnia Małgorzata Wachniewicz, Projektant w Gazeta.pl. Będą one wyświetlane zarówno na Facebooku, jak i na stronie Gazeta.pl w Twoim własnym panelu użytkownika oraz w panelach Twoich znajomych. Aby skorzystać z aplikacji należy wybrać opcję "Włącz teraz" i zalogować się swoim kontem na Facebooku.

embed

Możesz w łatwy sposób zobaczyć, co czytają i przeglądają Twoi znajomi, którzy również korzystają z aplikacji.

Wystarczy, że klikniesz w miniaturę zdjęcia znajomego, a w okienku otworzy się lista tego, co ostatnio przeglądał. Jeśli coś Cię zainteresuje, kliknij w artykuł, a zostaniesz do niego przekierowany.

embed

Możesz zapraszać znajomych, aby razem z Tobą czytali artykuły z Wiadomości Gazeta.pl.

embed

Możesz również wrócić do artykułów, które przeczytałeś wcześniej. Będą one wyświetlane w Twojej osi czasu i w ostatnich aktywnościach.

embed

Pamiętaj: Ty decydujesz, co pokazujesz znajomym: zarówno w serwisie, jak i na Facebooku!

Aplikację możesz zawsze uśpić, włączyć, wyłączyć lub całkowicie usunąć.

embed

Gazetową aplikację na Facebooka możecie wypróbować już teraz. Wystarczy kliknąć tu .

Więcej o: