Błąd. Nieznany błąd. Aktualizacja do Windowsa 8 z problemami?

Zachęceni kampanią reklamową skorzystaliśmy z przycisku ?kup Windows 8?. Pobrany Asystent Uaktualnienia zaczął jednak swą pracę od błędu. Chyba prześladuje nas pech.

"Błąd. Nieznany błąd" wyświetliło się na ekranie naszego redakcyjnego komputera z Windowsem 7. Spróbowaliśmy pobrać wersję angielskojęzyczną - z tym samym rezultatem. Wygląda więc na to, że nasza przygoda z Windowsem 8 (nasz wysłannik relacjonuje premierę wprost z Nowego Jorku) zakończyła się zanim się zaczęła.

A może coś złego stało się z naszą maszyną? Przecież premiera nowego systemu nie może zacząć się od tak kuriozalnego zgrzytu. A jednak - już na początku przeszukiwania internetowych forów trafiliśmy na liczne wpisy innych zdezorientowanych niedoszłych użytkowników W8.

"Ten problem istniał już przy wczesnej wersji próbnej. Sześć miesięcy a rozwiązanie się nie pojawia. Microsoft naprawdę przegapia swoją szansę"

- czytamy na oficjalnym forum Microsoftu.

W Internecie znaleźliśmy też informacje o nieco innym błędzie. Instalator Windows często wyświetla komunikat:

"Wątek pobierania nie został ukończony. Brak dostępu".

Serwery Microsoftu są ponoć przeciążone - użytkownicy na potęgę pobierają aktualizacje.

Fot. Microsoft

Jesteśmy nieco rozczarowani. Zdajemy sobie sprawę z tego, że problem nie dotyczy wszystkich użytkowników, jednak sądząc po ilości wpisów na forach - sporej części. Może problem jest przejściowy?

Microsoft Windows 8 Pro Upgrade PL BOX 0 opinii w okazje.info

Więcej o: