Dziel się Internetem, Internet podzieli się z Tobą

Amerykanie wymyślili nowy sposób na korzystanie z internetu. Za 79 dolarów kupujesz kieszonkowy router, udostępniasz sieć innym, im bardziej udostępniasz tym więcej masz darmowego transferu.

Genialnie proste prawda? A co najważniejsze - konsument słyszy tylko "darmowe", "bezpłatne" a nie zauważa tego, że jedynym sposobem na darmowy Internet jest przyrost użytkowników sieci na zasadzie marketingu wielopoziomowego.

Kupujący Karmę otrzymują za 79 dolarów mały router działający w sieci 4G zasilany baterią. Zostaje im przydzielony limit danych - 1GB. Kolejny GB mogą dokupić za 14 dolarów. Jest jednak sposób na darmowy Internet - dzielenie się z innymi.

Udostępniamy nasze łącze, osoby, które z niego skorzystają otrzymają bezpłatne 100Mb transferu na zachętę. Im więcej osób przyłączy się do naszej Karmy tym więcej darmowego transferu otrzymamy - łącznie nawet 100GB!

Całość zintegrowana jest oczywiście z Facebookiem i bardzo "społeczna". Nasze konto nieustannie informuje nas, któż właśnie skorzystał z naszego łącza, co przecież zachęca do rozpoczęcia jakiejś konwersacji lub choćby wymiany e-maili.

Karma, o której przeczytaliśmy w serwisie Antyweb , to bardzo amerykański pomysł - opiera się na otwartości, zaufaniu i chętnym wydawaniu pieniędzy.

Fot. Youkarma.com

Więcej o: