Galaxy SIII niemal jak Note II. Dzięki aktualizacji oprogramowania

Samsung potwierdził właśnie na swoim blogu aktualizacje oprogramowania dla modeli Galaxy SIII. "Premium Suite" upodobni smarfony do tych z "wyższej półki" - zyskają one funkcje znane z Galaxy Note II.

Użytkownicy Galaxy SIII zyskają na aktualizacji kilka ciekawych funkcji. Pierwsza to tryb Multi Window umożliwiający otworzenie dwóch okien aplikacji jednocześnie. Inną nowością jest Page Buddy, który potrafi wykonać precyzyjnie określoną akcję przypisaną do czynności. Na przykład: podpięcie słuchawek do gniazda może spowodować włączenie konkretnego utworu.

Kolejna funkcja znana już użytkownikom Note II to rozpoznawanie kontekstu (Contextual Awareness). Kiedy wykonujemy zdjęcie aplikacja podsuwa nam możliwość jego otagowania, uczy się też jakich aplikacji używamy najczęściej itp.

Inne nowości, które przyniesie Premium Suite to m.in. ulepszone działanie NFC i możliwość łatwiejszego dobierania wielkości tekstu w przeglądarce internetowej czy na Facebooku.

Samsung wykorzystał prosty sposób na podniesienie wartości telefonu. Skoro SIII zyskuje niektóre funkcje znane z Note II oznaczać to może, że przez rynek będzie postrzegany jako jeszcze bardziej prestiżowy.

Z pewnością taki ruch tuż przed świętami pomoże Samsungowi w walce z konkurencją o portfele klientów.

 

[ za bgr.com ]

dane dostarcza:

Więcej o: