Wirtualne delfinarium Acera w Warszawie

Interaktywny delfin, z którym możesz porozmawiać - niezwykły projekt Acera w warszawskich Złotych Tarasach. To część globalnej kampanii reklamowej i nowego wizerunku marki.

Kilka tygodni temu Acer zaskoczył niecodziennym spotem reklamowym. Widzimy w nim Megan Fox, która postanawia dołączyć do naukowców zajmujących się delfinami. Przy użyciu specjalnego oprogramowania i ultrabooka Acer rozmawia z nimi - tłumaczy dźwięki, które wydają.

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować czy jest to możliwe mogą odwiedzić galerię Złote Tarasy. Znajduje się tam olbrzymie cyfrowe delfinarium, w którym pływa interaktywny delfin o imieniu Zenya. Na specjalnym podeście znajduje ultrabook Aspire S7 - jeden z najnowocześniejszych modeli na rynku wyposażony w procesor i7.

Acer chce dzięki kampanii z Megan Fox przedstawić swoje produkty jako idealne dla osób chcących realizować swoje pasje, wykorzystywać swój potencjał i "sięgać dalej".

A już 21 grudnia w Złotych Tarasach dla wszystkich odwiedzających wirtualne delfinarium przygotowano konkursy z zakresu wiedzy o marce. Do wygrania cenne nagrody.

 
Więcej o: