Już jest Office 365 Premium - znamy ceny

Z pakietem Office jest jak z Windowsem - co kilka lat udostępniana jest nowa wersja oprogramowania i na początku może być ciężko zorientować się, która wersja co oferuje. Tym bardziej, że różnice w cenach różnych wersji są spore - od 430 do 2300 zł.

Z nowym pakietem Office domyślnie zintegrowany jest komunikator Skype oraz wirtualny dysk SkyDrive. Co więcej, nowi użytkownicy pakietu w wersji Office 356 Premium dostaną dodatkowo 20 GB miejsca na SkyDrive tak długo, jak ważna będzie licencja pakietu. W ramach Office 365 Premium (do użytku domowego) dostaniemy programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access. Wersję tę można będzie zainstalować na 5 urządzeniach. Oprócz tego każdego miesiąca użytkownik będzie mógł przez 60 minut miesięcznie dzwonić ze Skype'a na numery telefoniczne. Wersję Office 365 Premium można kupić w dwóch miejscach. Albo na stronie Microsoftu w cenie 429,99 zł rocznie/ 42,99 zł miesięcznie, albo wersję pudełkową w sklepie za 359 zł (licencja ważna przez rok). Przez miesiąc można też bezpłatnie sprawdzić , czy Office 365 Premium przypadnie wam do gustu.

Office 356 Premium można zainstalować na Windows 7, Windows 8 oraz Mac OS X.

Na tle pozostałych wersji pakietu, Office 365 prezentuje się interesująco. Cenowo może z nim konkurować właściwie tylko wersja dla studentów.

Porównanie wszystkich wersji pakietu Office  znajdziecie tutaj .

Office 365 Premium jest najbogatszą wersją pakietu biurowego Microsoftu. Ale trzeba pamiętać, że Office ma poważną konkurencję w postaci Dokumentów Google, czyli pakietu biurowego Google, z którego można korzystać w przeglądarce.

Więcej o: