Rusza Aukcjolog.pl - profesjonalne narzędzie do analizy sprzedaży na Allegro

Chcesz wiedzieć, co sprzedaje się na Allegro, które produkty generują największe obroty i jak wygląda na tym tle twoje konto? Skorzystaj z serwisu Aukcjolog.pl, obserwuj, monitoruj, analizuj.

Jeśli jesteś aktywnym sprzedawcą na Allegro z pewnością za dobrą monetę weźmiesz narzędzie, które ułatwia sprzedaż.

Po długich testach ruszył właśnie w pełni serwis Aukcjolog.pl, będący narzędziem analizy sprzedaży największego polskie portalu aukcyjnego.

Po założeniu konta, zintegrowaniu go z naszym kontem na Allegro i uiszczeniu opłaty uzyskujemy dostęp do raportów.

Fot. Aukcjoner.pl

Widzimy listę poszczególnych branż (motoryzacja, dom i ogród, przemysł), ich indeks (czyli spadek lub wzrost popularności). Następnie dowiadujemy się ile sztuk przedmiotów sprzedawanych jest w danej kategorii na Allegro i jakie są obroty. Kolejne kolumny zestawiają naszą sprzedaż z poprzednimi danymi.

Największe obroty na Allegro generują działy: Motoryzacja, Dom i Ogród, Odzież, Obuwie, Dodatki, Komputery oraz Dla Dzieci.

Dział Motoryzacja w sobotę odnotował "dołek" - obroty wyniosły ok. 3,2 mln. Złoty. W poprzedni poniedziałek dla odmiany był "na górce" - obroty wynosiły ponad 8 milionów. Powody? Być może sobotnie giełdy samochodowe. Wnioski? Najlepiej sprzedawać coś w poniedziałki.

Fot. Aukcjolog.pl

To oczywiście pobieżna i przykładowa analiza.

Aukcjolog.pl pomaga znaleźć odpowiedź na pytania: co warto sprzedawać, czy spadek sprzedaży dotyczy tylko mnie czy całej branży.

Za projektem stoją twórcy serwisu Manubia.pl, który adresowany był do importerów, dystrybutorów, producentów. Aukcjolog.pl jest nastawiony przede wszystkim na pomaganie sprzedającym na Allegro. Warto się przekonać ile jest wart samemu!

Więcej o: