John McAfee radzi jak odinstalować oprogramowanie antywirusowe McAfee (16+)

Od kiedy na komputerach wyposażonych w podzespoły Intela zaczęto preinstalować darmową przez pierwszy miesiąc wersję oprogramowania antywirusowego McAfee sieć spuchła wręcz od zapytań użytkowników - jak usunąć aplikację? Na to nurtujące pytanie postanowił odpowiedzieć sam John McAfee.

Były właściciel firmy i ojciec pierwotnego kodu antywirusa nie ma jednak nic wspólnego z obecnym McAfee już od przeszło 15 lat. Ze względu na nazwisko, którego użyczył firmie, nadal jednak powszechnie wiązany jest z marką. Zirytowany kierunkiem w którym poszło McAfee, czy też jakością produktu, postanowił osobiście odpowiedzieć na pytania internautów - jak odinstalować oprogramowanie antywirusowe firmowane jego nazwiskiem. Film pojawił się niedawno na osobistym kanale programisty na YouTube.

Prawie 70-letni już John McAfee jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci branży IT. Ciążą na nim listy gończe, oraz podejrzenie o zabójstwo. On sam utrzymuje, że wszystkie oskarżenia są bezpodstawne i że został "wrobiony" przez tych, o których wie zdecydowanie za dużo. Mimo to, nie zamierzał ujawniać swojego miejsca pobytu w obawie o własne życie. Niedawno, przez przypadek został wytropiony w Belize, co zapoczątkowało kolejny etap ucieczek. Wreszcie, deportowany z Gwatemali, osiadł w Portland w USA.

 

Jak widać jednak, Johna McAfee nie opuszcza dobre samopoczucie. W filmie instruktażowym żartuje sobie z licznych mitów o samym sobie. Czy jednak wreszcie udało mu się odinstalować oprogramowanie McAfee ze swojego laptopa? Zobaczcie sami.

[za YT ]

Więcej o: