Ponad 1000 nowych miejsc do zwiedzenia w Google StreetView

Bez dwóch zdań - mamy już lato. Za oknem ciepło, zachmurzenie niewielkie. Aż chciałoby się jakoś skorzystać z tak cudownej aury. Niestety, pozostaje kwestia urlopu - jest za krótki i zdecydowanie nie wtedy kiedy trzeba, a nawet jeśli to brak nam pieniędzy. Na szczęście jest i Google.

Amerykański gigant poinformował niedawno, że dodał do bazy StreetView ponad tysiąc nowych miejsc, które pozwolą nam "powczasować" także przed monitorem komputera. I nie mowa tu o Trakcie Królewskim w Warszawie, ale tak egzotycznych miejscach jak ZOO w Singapurze, nowoczesne centrum tego miasta, urocza Sewilla, wraz z jedną z największych na świecie gotyckich katedr, kopenhaskie kanały, park Bosque de Chapultepec w Meksyku, narciarski kurort Valle Nevado w Chile, latarnię morską na Cape Henry, czy stylowy, XIX wieczny dom słynnego handlarza bawełną - Isaaka Bella.

Wyświetl większą mapę

To jednak tylko kilka z dodanych niedawno miejsc. Żeby rozpocząć podróż wystarczy usiąść przed komputerem, wpisać w Google żądaną lokalizację, następnie przeciągnąć na mapę postać żółtego ludzika... a potem udawać że oglądanie zdjęć ciekawych miejsc jest równie fascynujące i ubogacające jak zwiedzanie ich osobiście. Skoro jednak zaczęliśmy temat pieniędzy - z pewnością jest tańsze. Siądź więc drogi czytelniku i rzuć okiem na kilka miejsc, które dla Ciebie wybraliśmy:

Katedra de Santa Maria de la Sede de Sevilla Ver mapa más grande

Stoki wokół Valle Nevado w Chile :

View Larger Map

Fullerton Heritage Promenade w Singapurze:

Wyświetl większą mapę

Singapurskie ZOO:

Wyświetl większą mapę

[za Google ]

Więcej o: