Naprawdę o tym rozmawialiśmy na Facebooku częściej, niż o papieżu Franciszku albo powodzi w Warszawie?

Facebook co roku publikuje własne podsumowanie mijających 12 miesięcy. Teraz w zestawieniu znalazło się też kilka danych dotyczących Polski.

Facebook przeanalizował wydarzenia 2013 roku, które były najszerzej i najgoręcej komentowane w serwisie. Pod uwagę brana była zarówno liczba wpisów na dany temat, jak i związanych z nimi hasztagów.

I okazało się, że na świecie najczęściej omawianym w mijającym roku tematem był papież Franciszek. Na drugim miejscu znalazły się "wybory", a na trzecim "royal baby", czyli nowy następca brytyjskiego tronu.

Fot. Facebook

Co ciekawe, w Polsce na pierwszym miejscu znalazł się... Harlem Shake . Papież Franciszek dopiero na trzecim - częściej dyskutowaliśmy bowiem o "powodzi w Warszawie". Zestawienie kończy (na 10 miejscu) fraza " What does the fox say ". Z kolei miejscem, w którym najczęściej się w Polsce meldowaliśmy był warszawski klub Temat Rzeka.

Jeśli chcecie sprawdzić, jak według Facebooka wyglądał wasz rok, to możecie zrobić to tu . A samo podsumowanie znajdziecie tu .

2013 - A Year in Review from Facebook Stories on Vimeo .

Więcej o: