Promocje z marketów i sklepów internetowych - 19 XII 2013

W święta Bożego Narodzenia bardzo dużo czasu spędzamy w domu, w gronie najbliższych. Aby te chwile miały wyjątkowy klimat dobrze, jeśli towarzyszy im muzyka w postaci kolęd, pastorałek czy piosenek bożonarodzeniowych odtwarzanych z nowoczesnych sprzętów RTV. Urządzenia te można teraz kupić nieco taniej, korzystając z promocji przygotowanych przez markety i sklepy internetowe.

Wieża Pioneer XC-P1-K

Do zalet wieży Pioneer XC-P1-K  (na zdjęciu powyżej) należy zaliczyć między innymi funkcję dokładnej regulacji wysokich i niskich tonów. Dzięki temu łatwo będzie dopasować ich wartość do poszczególnych utworów czy gustu danego użytkownika. Największą promocję na omawiany sprzęt przygotowała sieć Media Markt. W jej sklepach zapłacimy za niego 2 499 zł, czyli o 400 zł mniej niż u konkurencji.

Najważniejsze parametry Pioneer XC-P1-K to:

ilość głośników: 2

moc głośników: 75 W

odtwarzane płyty: CD

wejście USB: tak

odtwarzane formaty: MP3, WMA

pamięć stacji radiowych: 40

Kino domowe Sony DAV-DZ 340

Fot. Sony

Zestaw kina domowego Sony DAV-DZ 340 złożony jest z jednostki centralnej, dwóch głośników surround, dwóch głośników przednich oraz wydajnego subwoofera. Ich łączna moc wyjściowa wynosi 1 000 W. Najtańszą ofertę na powyższy produkt spotkamy obecnie w sklepie Redcoon.pl (698 zł, czyli o prawie 225 zł mniej niż w innych sklepach internetowych).

Spośród danych technicznych kina domowego Sony DAV-DZ 340 warto wymienić:

odtwarzane płyty: CD, DVD

wejście USB: tak

odtwarzane formaty: VCD, Xvid, MPEG-4, MP3, AAC, WMA9, JPG

dekodery dźwięku: Dolby Digital, Dolby Prologic, DTS

moc subwoofera: 165 W

pamięć stacji radiowych: 20

Soundbar LG NB3530

Fot. LG

W sklepie Redcoon.pl spotkamy również promocję na soundbar LG NB3530. Głośniki te posiadają system łączności Bluetooth, dzięki któremu mogą pracować w trybie bezprzewodowym. W zależności od potrzeb można je powiesić na ścianie (w zestawie specjalny uchwyt), bądź położyć na półce.

Podstawowe parametry LG NB3530 to:

ilość głośników: 2

moc wyjściowa: 300 W

moc subwoofera: 140 W

odtwarzane formaty: WMA, MP3

dekodery dźwięku: Dolby Digital, DTS

wejście USB: tak

Wieża Onkyo CS-245BT

Fot. Onkyo

Wieża Onkyo CS-245BT odtwarza muzykę zarówno z płyt CD, jak i z zewnętrznych pamięci USB. Co więcej, znajduje się w niej także stacja dokując do urządzeń iPhone/iPad, co z pewnością uprości życie użytkownikom tych sprzętów. Najatrakcyjniejsza oferta na powyższą wieżę jest dostępna w Saturnie. Tam zapłaci się 849 zł, czyli o 150 zł mniej niż w innych internetowych punktach sprzedaży.

Kluczowe dane techniczne modelu CS-245BT to:

ilość głośników: 2

moc głośników: 30 W

odtwarzane płyty: CD

wejście USB: tak

odtwarzane formaty: MP3

pamięć stacji radiowych: 30

Więcej promocji na sprzęt audio jest dostępnych na stronie Okazje.info.pl.

Więcej o: