Ty też możesz stworzyć własny WhatsApp. Ruszyły zapisy na Startup Fest 2014

Do 7 marca można zgłaszać swoje projekty do czwartej edycji Startup Fest Agora. Konkurs pozwala nawiązać kontakty kluczowe dla dalszego rozwoju i zaprezentować swe pomysły najważniejszym specjalistom w kraju.

Pod koniec marca w Warszawie rusza Startup Fest 2014, organizowany przez Agorę (wydawcę portalu Gazeta.pl). To czwarta edycja konkursu, w którym start-upy mogą powalczyć o pokaźną nagrodę finansową i uwagę najważniejszych w Polsce ludzi związanych z branżą. Do wygrania jest nie tylko spora kwota, ale uwaga mediów, którą zapewni kampania reklamowo-informacyjna organizowana przez Agorę.

Podczas wydarzenia będzie można zebrać opinie nie tylko publiczności ale i potencjalnych inwestorów oraz osób, które w tym rodzaju biznesu osiągnęły spore sukcesy. W roli mentorów wystąpią m.in Marek Kapturkiewicz, Marcin Kurek, Bartłomiej Gola, Tomasz Dalach, Grzegorz Marczak, Przemysław Pająk, Mariusz Gralewski, Rafał Han i Janusz Żebrowski.

Startup Fest Agora 2014 - warto powalczyć o nagrodę i uwagę mediówStartup Fest Agora 2014 - warto powalczyć o nagrodę i uwagę mediów Fot. Agora Fot. Agora

W tegorocznej edycji Startup Fest Agora zwycięski startup otrzyma 50 000 złotych oraz kampanię reklamową w internetowych mediach Agory o wartości 100 000 złotych.

Startup Fest Agora 2014 Startup Fest Agora 2014  Fot. Startup Fest Agora 2014 Fot. Startup Fest Agora 2014

W trzech ostatnich edycjach Startup Fest podczas finałów zaprezentowało się sześćdziesiąt startupów - m.in. SoTrender, Gamifi, czy Fun in design (zwycięzca zeszłorocznej edycji). W 2011 roku Startup Fest wygrał poznański projekt SaveUp.pl .

Warto też zauważyć, że w tym roku Startup Fest będzie miał inną formułę:

- W tym roku powróciliśmy do dwudniowej formuły finału Startup Festu. Zależy nam, aby projekty, które wezmą udział w naszym konkursie, miały szansę dać się dobrze poznać członkom jury, a także jak najbardziej skorzystać ze spotkania z mentorami. Interesują nas mądre, dobrze przemyślane projekty, silne i fajne zespoły oraz innowacyjne pomysły.

- mówi Maciej Wicha, dyrektor ds. partnerstw i rozwoju biznesu. Potwierdza też, że w Startup Fest Agora naprawdę warto uczestniczyć:

Polska scena startupowa dynamicznie się rozwija. Widzimy coraz więcej sensownych projektów o globalnym potencjale. Mamy nadzieję, że wszystkie te projekty zobaczymy w naszym przedsięwzięciu.

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 7 marca br. za pomocą formularza na stronie www.startupfest.pl .

Więcej o: