Wyciekły zdjęcia inteligentnego zegarka HTC. Oto One Wear?

HTC nie chce być gorszy od konkurentów i w sierpniu tego roku planuję premierę inteligentnego zegarka. Co jeszcze wynika z przecieków?

Portal TkTechnews ujawnił, powołując się na własne źródła na Tajwanie, że w sierpniu lub wrześniu tego roku HTC zaprezentuje własny inteligentny zegarek. Bliższe szczegóły nie są jak na razie znane, nie wiadomo bowiem, czy do mediów przedostały się informacje o prototypie czy urządzeniu gotowym do sprzedaży.

Zegarek miałby być sprzedawany pod nazwą HTC One Wear. Miałyby być dostępne, podobnie jak w przypadku smartfonów, dwie wersje  - M8 i E8.

Nie do końca jest jednak pewne, czy nazwa, którą podaje serwis TK jest ostateczna.

Dziennikarzom udało się też zdobyć zdjęcie ekranu urządzenia. Jak donosi Slashgear trzy ikonki widoczne poniżej podpisano: "Menadżer Dokumentów", "Muzyka" oraz "Zdalny aparat". Trudno nam sobie jednak wyobrazić jak miałoby to działać - kiedy w jednej ręce mielibyśmy smartfon a w drugiej zegarek trochę trudno byłoby użyć tego przycisku.

HTC One Wear?HTC One Wear? Fot. via slashgear.com

Fot. via slashgear.com

Android Wear to specjalna wersja systemu Google zaprojektowana dla zegarków. Pojawiła się w marcu tego roku. Jest zintegrowana z usługą Gogole Now. Z systemu chce korzystać wielu producentów - m. in. LG, Asus, Motorola i Samsung.

 
Więcej o: