Czy to pierwsza "Nokia by Microsoft"?

Do sieci trafiają pierwsze przecieki prezentujące pierwszy smartfon Nokii zaprojektowany po przejęciu przez Microsoft. Czy tak wygląda Lumia 830 sygnowana marką "Nokia by Microsoft"?

Branżowe portale opublikowały pierwsze przecieki prezentujący najnowszy smartfon produkowany przez Microsoft. Na renderze wyraźnie widać, że produkt miałby być sygnowany marką "Nokia by Microsoft" - to potwierdzałoby wcześniejsze doniesienia o porządkach, jakie planuje gigant z Redmond.

Lumia 830 miałaby być oparta na modelu 820. Mid-endowy model ma być wyposażony w aparat o rozdzielczości 13 megapikseli (Pure View, optyka Carl Zeiss), ekran o przekątnej 4,5 cala (nic nie wiadomo o rozdzielczości).

Więcej o nowym modelu Nokii (by Microsoft) nie wiadomo.

Media specjalizujące się w smartfonach podają, że oprócz tego modelu Microsoft chce wypuścić ty inne Lumie nazywane roboczo Rock, Superman i McLaren. Prawdopodobnie którychś z tych modeli będzie unowocześnioną wersją Lumii 1020. W ostatnim modelu ma znaleźć się układ Kinect, co zapowiada nowy rodzaj interakcji z urządzeniem (Kinect wykrywa ruch w trzech wymiarach).

[ za  loadthegame.com ]

Więcej o: