Najlepsze promocje z marketów i sklepów internetowych: 10.07.2014

Przed nami wiele słonecznych, letnich dni. Warto je uwiecznić za pomocą aparatu cyfrowego lub z wymienną optyką, a potem wydrukować na drukarce fotograficznej i oprawić w ramki. Dzięki temu zimowe wieczory będzie można spędzać na wspominaniu. Zachętą do zakupu wspomnianych urządzeń mogą być też obniżki, które przygotowały markety i sklepy internetowe.

Canon IXUS 510 HS

Widoczny powyżej aparat cyfrowy to niewielkich rozmiarów, ale robiący ostre zdjęcia nawet przy słabym świetle oraz filmy w jakości Full HD sprzęt. Drgania eliminuje zastosowany w nim system Intelligent IS. Do zalet Canon IXUS 510 HS zaliczyć należy też 12-krotny zoom optyczny, 4-krotny cyfrowy, 10,1-megapikselową matrycę CMOS, a także procesor DIGIC 5 HS i wbudowane Wi-Fi. Sklep Media Markt oferuje go obecnie za 799 zł, czyli za 300 zł mniej niż u konkurencji.

Aparat Canon IXUS 510 HS wyróżniają również:

- czułość ISO:100 - 3200

- karty pamięci:micro SD, micro SDHC, micro SDXC

- szybkość zdjęć seryjnych: 2,6 kl/s

- nagrywanie z szybkością 24 kl./s

Olympus Pen E-PM2

Fot. Olympus

Aparat cyfrowy z wymienną optyką Olympus Pen E-PM2, choć nie jest lustrzanką pozwala na zrobienie profesjonalnych zdjęć. Wyposażono go w sensor Live MOS oraz procesor obrazu TruePic VI. Poza tym superszybki autofokus i dotykowy wyświetlacz pozwalające błyskawicznie wybrać ostrość i zwolnić migawkę przy użyciu jedynie opuszka palca. Promocję na ten model przygotował sklep EUROMEGA. Olympus Pen E-PM2 kosztuje w nim 899 zł (100 zł obniżki).

Ważne parametry Olympus Pen E-PM2:

- liczba pikseli: 16,1 Mpx

- karty pamięci: SD, SDHC, SDXC

- przekątna ekranu: 3 cale

- stabilizator obrazu

Sony NEX-5R

Fot. Sony

W modelu połączono matrycę o rozmiarze APS-C z wydajnym procesorem BIONZ. Dzięki temu maksymalna czułość ISO wynosi 25600. Wbudowana sieć Wi-Fi umożliwia pobieranie aplikacji do przetwarzania obrazu i przesyłanie zdjęć na urządzenia mobilne. W Media Markt Sony NEX-5R kosztuje 1599 zł, czyli 590 zł mniej niż w innych sklepach.

Istotne dane techniczne Sony NEX-5R:

- liczba pikseli: 16,1 Mpx

- karty pamięci: Memory Stick, SD, SDHC, SDXC

- przekątna ekranu: 3 cale

- ruchomy ekran LCD

Canon SELPHY CP-910

Fot. Canon

Drukarkę fotograficzną Canon SELPHY CP-910 wyposażono w łączność Wi-Fi oraz funkcję AirPrint. Pozwalają one na drukowanie zdjęć wprost ze smartfona czy aparatu. O wysoką jakość wydruku dba Image Optimize - optymalizująca obraz i wykrywająca oraz korygująca jego niedoskonałości. Technologia termosublimacyjna gwarantuje za to odbitki odporne na wodę, odciski palców i zarysowania. Obecnie sklep Saturn sprzedaje drukarkę za 299 zł (o 40 zł mniejsza cena).

Inne zalety Canon SELPHY CP-910 to między innymi:

- odchylany ekran LCD o przekątnej 6,8 cm

- prędkość wydruku: 24-47

- drukowanie bezpośrednio z kart pamięci SD, SDHC, SDXC i pamięci USB

- różne formaty odbitek - pocztówka, kwadrat, karta kredytowa

źródło: Okazje.info

Więcej promocji na drukarki fotograficzne znajdziecie na Okazje.info.pl .

Więcej o: