Samsung wyprodukował... serial komediowy

Samsung postanowił sam zadbać o swoją legendę i stworzył własny serial komediowy. Sitcom, który będzie można obejrzeć na YouTube ma traktować o tym... jak wspaniale pracuje się w Samsungu.

Znamy już tytuł pierwszego w historii serialu komediowego produkowanego przez Samsung. "Best Future" ma być wyświetlanym na YouTube sitcomem z elementami musicalu traktującym o tym jak to wspaniale pracuje się w Samsungu.

Serial - jak donosi portal 9to5Google - ma się składać z sześciu dziesięciominutowych odcinków. Gówną bohaterką serii będzie dwudziestoletnia pracownica Samsunga o imieniu Mirae (po koreańsku znaczy to "Przyszłość") oraz grupa jej dwudziesto-trzydziestoletnich przyjaciół. W każdym z nich bohaterowie oprócz wesołych przygód mają odśpiewać jakiś znany przebój z lat 80. lub 90.

Żeby dodać całości realizmu zdjęcia odbyły się w biurach Samsunga.

Koreańczycy chcą swoją produkcją "zarażać" miłością do swej firmy za pomocą - nomen omen - marketingu wirusowego. Prócz YouTube'a serial będzie promowany na portalach społecznościowych. Na europejskim rynku to się chyba nie przyjmie...

Więcej o: