Sprytny ruch Microsoftu - posiadacze Office'a 365 otrzymają przydatny prezent

Prezentem tym jest zniesienie wszelkich limitów pojemności OneDrive, chmury Microsoftu, dla wszystkich użytkowników pakietu Office 365.

Obecnie każdy użytkownik OneDrive za darmo otrzymuje 15 GB przestrzeni dyskowej. Osoby, które zdecydowały się na zakup Office 365 otrzymywały dodatkowy 1 TB przestrzeni w chmurze. A wszyscy posiadacze pakietu biurowego Microsoftu będą mieli "chmurę nielimitowaną".

Obejmuje to wszystkie pakiety, to znaczy Home, Personal, University, a w 2015 roku taką opcję dostaną też firmy. Wdrożenie dla użytkowników prywatnych zostało już rozpoczęte, ale jeśli chcecie cały proces przyspieszyć, to możecie zapisać się na listę oczekujących .

Jeśli korzystacie z Office'a 365 i nielimitowany OneDrive zostanie u was aktywowany, możecie zobaczyć, że jego pojemność wynosi 10 TB. Jak jednak zapewnia Microsoft, gdy tylko zbliżycie się do tej wartości, dysk zostanie powiększony o kolejne 10 TB, i tak w nieskończoność.

To świetna wiadomość dla użytkowników Office'a. I jedna z najciekawszych ofert dotyczących wirtualnych dysków. Google ma podobną opcję, ale dotyczy ona pakietu uniwersyteckiego.

Więcej o: