Szalony fan filmu Obcy vs. Predator sprzedaje ten dom. Odważysz się zajrzeć?

Jeśli macie wolne 320 tys. dolarów możecie kupić niesamowity dom pewnego Szweda, który poświęcił wiele czasu i pieniędzy by udowodnić, że jest fanatykiem filmu "Obcy vs. Predator".

Dom który widzicie na zdjęciu powyżej tylko z pozoru jest taki jak inne. Kiedy zajrzymy do wnętrze przekonamy się, że właściciel jest naprawdę wielkim fanem filmu Obcy vs. Predator z 2004 r.

Wewnątrz szalonego domu znajdziemy zarówno Ksenomorfa (czyli obcego), jak i Predatora oraz liczne elementy filmowej scenografii. Stylizacji poddano wiele pomieszczeń, jednak dom nie stracił na funkcjonalności - ma tradycyjną i bardzo przestronną kuchnię, jest w pełni umeblowany. Szwedzki właściciel ze względów rodzinnych musi niestety pozbyć się nieruchomości. Jeśli więc macie wolne 320 tys. dol. (ok. miliona złotych) możecie nabyć ten niecodzienny dom o powierzchni 121 metrów kwadratowych. Wybudowano go w roku 1999.

Szwedzki dom fana Obcego i Predatora Szwedzki dom fana Obcego i Predatora  Fot. pontuzlofgren.se

Fot. pontuzlofgren.se

Wszyscy, którzy chcieliby jadać obiady w scenerii takiej jak ta, mogą odwiedzić stronę szwedzkiej agencji nieruchomości . Alex Sundstedt, agent odpowiedzialny za przeprowadzenie transakcji, stwierdził w rozmowie ze mną, że dawno nie odbierał tylu telefonów w sprawie oferty sprzedaży. Jeśli nie jesteście pewni, czy chcielibyście kupić ten dom zajrzyjcie do środka - więcej zdjęć w naszej galerii.

Zdjęcia publikujemy za zgodą właściciela domu.

Więcej o: