Wyciekło zdjęcie prezentujące Galaxy S6 i Galaxy S Edge?

Być może to nieostrożność, być może budowanie napięcia, ale do mediów przedostało się zdjęcie, które przedstawia nowy smartfon Samsunga w dwóch wersjach. Wszystko wskazuje na to, że wcześniejsze doniesienia się sprawdzają.

1 marca, podczas konferencji Mobile World Congress, Samsung zaprezentuje Galaxy S6 - najnowszą wersję swojego flagowego smartfona.

Do mediów przedostało się wiele nieoficjalnych informacji, które pozwalają nam wyobrazić sobie jak smartfon będzie wyglądał i w co będzie wyposażony. Wczoraj koreański portal  ZDNe t ujawnił jednak coś jeszcze bardziej interesującego - zdjęcie prezentujące najpewniej zarówno Galaxy S6 ( pierwszy na zdjęciu), jak i Galaxy S Edge (czwarte i piąte urządzenie na zdjęciu).

Nie wiemy, czy to oficjalne materiały promocyjne jednego z koreańskich operatorów. Wszystko wskazuje jednak na to, że Samsung zaprezentuje nam co najmniej dwie wersje "szóstki". Najbardziej ekscytuje nas ta z zagiętym ekranem.

Niestety zdjęcie nie pokazuje wszystkiego - nie wiemy, czy nowy Galaxy S6 i Galaxy S Edge są wykonane z metalu, mało wiemy też o nowym interfejsie.

Jak już pisaliśmy Galaxy 6 miał ekran o przekątnej 5 lub 5,1 cala, (2560x1440 pikseli, QHD). Będzie wyposażony w procesor Exynos 7420 (64 bit) - Samsung najpewniej zrezygnował ze współpracy z Qualcommem i w smartfonie nie znajdzie się układ Snapdragon 810. S6 ma mieć też 4GB pamięci ram i aparat o rozdzielczości 16-20Mpix. Znane są też przypuszczalne ceny .

Czy zagięcie ekranu wystarczy, Samsung znów zapewnił sobie dalszą hegemonię na rynku? Czy nowy model sprawi, że udziały w rynku przestaną spadać, a zyski zaczną rosnąć? O tym czy jest to możliwe przekonamy się już 1 marca. Pamiętajcie, aby być wtedy z nami, relacja na żywo jak zwykle na łamach naszego portalu.

Więcej o: