Windows 10 - szef Microsoftu przedstawia nową strategię firmy na konferencji Build 2015 [NA ŻYWO]

Dziś rozpoczyna się Build 2015 - konferencja programistów tworzących na systemy Microsoftu. Zobacz wystąpienie szefa Microsoftu - Satya Nadella opowie o strategii Windows 10, chmurze, usługach i narzędziach.

Microsoft ostatnio nabiera znowu wiatru w żagle - od początku roku pojawia się coraz więcej informacji wskazujących na to, że nowy szef firmy, Satya Nadella, zabrał się za wprowadzanie zmian. I tak dowiedzieliśmy się ostatnio o HoloLens , produkcie nad którym firma pracowała w tajemnicy od lat.

Z kolei Spartan to następca Internet Explorera - niegdyś uznanej, dziś niemal nieużywanej przeglądarki. Microsoft zadbał o to, by nadgonić stratę względem liderów i nowy program może znowu namieszać na rynku.

Nowy Surface 3 , przenośny komputer i tablet Microsoftu, okazał się naprawdę dobrym sprzętem, który śmiało może konkurować z najlepszymi na rynku rywalami.

No i wreszcie Windows 10 - system, który zapowiada się naprawdę dobrze i który może zatrzeć nienajlepsze wrażenie po swoim poprzedniku.

W Microsofcie wiele się dzieje. Zobaczcie, co Satya Nadell powie na Build 2015 o planach swojej firmy.

Początek - 17:30 polskiego czasu.

Więcej o: