Seks, crowdfunding i kasety wideo - Pornhub chce wystrzelić w kosmos bardzo specjalny ładunek

Portal internetowy Pornhub rozpoczął zbiórkę funduszy na serwisie crowdfunding Indiegogo. Cel? Wystrzelić w kosmos... ekipę, która nagra sekstaśmę.

Podróże kosmiczne tanieją. Najlepszym dowodem na to jest pomysł serwisu Pornhub, który chce posłać w kosmos parę aktorów i ekipę filmową. Ich celem będzie nakręcenie "kosmicznej sekstaśmy".

Przedsięwzięcie można wesprzeć na crowdfundingowym serwisie Indiegogo . Cała wyprawa ma kosztować 3,4 mln dol. Donator, który wpłaci 150 tys. lub więcej otrzyma w zamian jeden z kosmicznych skafandrów "wraz z bielizną".

Fot. PornHub

"Wspaniale będzie wiedzieć jak wygląda stosunek płciowy po spenetrowaniu atmosfery ziemskiej" - skomentował sprawę Corey Price, wiceprezes Pornhub.

Serwis określa też wyprawę mianem "seksploracji kosmosu". Jak do tej pory w jej sens uwierzyło ok. 900 osób, które przekazały 17 tys. dol. Do 3,4 mln jeszcze daleko, kampania dopiero jednak startuje.

Nie jesteśmy pewni, czy całe przedsięwzięcie faktycznie skończy się nakręceniem kosmicznego porno. Może to jedynie kampania reklamowa?

za VentureBeat

Więcej o: