Samsung wprowadzi na rynek tablet 18,4"? Będzie miał zginany ekran?

Blogerzy wyśledzili nowy produkt Samsunga, który już wkrótce może pojawić się na rynku. Chodzi o tablet z ekranem o przekątnej 18,4 cala. Urządzenie byłoby naprawdę spore, ale przecież koreański gigant opatentował już dwa lata temu pewną ciekawą technologię... Przełom?

Tablet z ekranem o przekątnej 18,4 cali od Samsunga? To może być prawda. Na trop takiego produktu wpadli blogerzy śledzący dostawców i kontrahentów koreańskiego giganta.

Fot. za bestmobs.com/zauba.com

W Indiach pojawił się produkt opisany jako tablet 18,4". Określono go jako urządzenie przeznaczone do testów, nie do sprzedaży, napisano też "zniszczyć" - po zakończonych testach nie trafi więc na światło dzienne.

Co testuje Samsung?

Przypomnijmy, że w roku 2012 Samsung opatentował technologię pozwalającą na tworzenie zginanych ekranów.

Fot. za Besmobs.com

Zazwyczaj od wniosku patentowego do wyprodukowanego urządzenia droga jest długa i wyboista. Producenci często patentują rozwiązania na bardzo wczesnym etapie prac, by uniknąć później problemów prawnych. Samsung pracuje jednak nad elastycznymi wyświetlaczami od wielu lat . Być może gotowy produkt przedstawiony na powyższej ilustracji faktycznie już istnieje?

Czy po smartfonie z zagiętym wyświetlaczem przyszedł czas na tablet z elastycznym ekranem?

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: