Samsung już w styczniu zaprezentuje smartfon ze zginanym ekranem?

Według portalu SamMobile Samsung już w styczniu zaprezentuje smartfon z ekranem zginanym na pół. Urządzenie jest już ponoć gotowe i znajduje się w fazie testów.

Blog SamMobile donosi, opierając się na informacjach pochodzących od informatora związanego z Samsungiem, że koreański gigant zaprezentuje wkrótce przełomowy smartfon. Już w styczniu mielibyśmy zobaczyć urządzenie z ekranem, który można zginać na pół.

Smartfon wyposażony w procesor Snapdragon 620 lub 820 i 3GB RAM, ekran Super AMOLED, miałby zadebiutować już w styczniu.

Według informacji portalu SamMobile nie chodzi o Galaxy S7. Jest też zła wiadomość - "zginany" telefon, który jest już ponoć gotowy i testowany, miałby być dostępny tylko w Korei Południowej.

Samsung ma technologię

Nad wyginającymi się ekranami Samsung pracuje od lat . Dlatego nie dziwią nas za bardzo doniesienia o smartfonie ze zginanym ekranem - wcześniej pisaliśmy, że koreański gigant pracuje też nad podobnym tabletem . Pytanie tylko, czy elastyczne ekrany są już w pełni gotowe do produkcji. Być może Samsung chce jedynie zaprezentować urządzenie dostępne dla wąskiego grona konsumentów, tylko po to, by udowodnić, że jest innowatorem.

Jak może wyglądać smartfon Samsunga ze zginanym ekranem? Film poniżej prezentuje wizję takiego urządzenia. Spełnia wasze oczekiwania? A może lepszą innowacją jest 3D Touch zaprezentowany przez Apple?

 
Więcej o: