Znamy nieoficjalne polskie ceny Apple Watch. Najtańszy kosztuje...

Apple Watch najprawdopodobniej wkrótce zadebiutuje w Polsce. Nie wiemy tego oficjalnie, jednak polskie ceny są widoczne przez aplikację Apple Store na iPhone'a. Tam już widzimy jakie zegarki i w jakich cenach będzie oferować gigant w Cupertino. O sprawie pisze portal mojmac.pl. Nam udało się dotrzeć do "ukrytej" strony Apple oferującej zegarki w Polsce.
Zobacz wideo

Po kilku miesiącach oczekiwania do Polski ma szansę trafić inteligentny zegarek Apple - Apple Watch. Na firmowej stronie wciąż o nim cicho, jednak produkty są już widoczne w aplikacji Apple Store, którą można uruchomić na iPhonie lub iPadzie.

Nam udało się natomiast skutecznie przeszukać "ukryte" zasoby polskiego sklepu Apple - zegarki, które nie pojawiają się jeszcze na stronie głównej, już w nim są. Wystarczy otworzyć tę stronę. ( 2 , 3 ) Produktów nie można jeszcze kupić. Pojawia się adnotacja "Obecnie niedostępne".

Fot.Apple/Joanna Sosnowska

Apple Watch Sport, Apple Watch, Apple Watch Limited Edition

Dzięki wyciekowi danych wiemy więc, że Apple Watch będzie oferowany w Polsce w kilku wariantach. Najtańsza wersja Apple Watch Sport będzie kosztować 1699 zł (koperta 38mm) i 1949 zł (koperta 42mm).

Apple Watch - można go nazwać regularnym modelem - kosztuje odpowiednio 2749 zł i 2999 zł za kopertę 38 i 42 mm.

Apple patrzy z optymizmem na nasz rynek, bo w ofercie dla Polski znajdą się też znacznie droższe modele. Edycja limitowana, która na całym świecie wyceniania jest najdrożej, zawiera zegarki w cenie od 4700 do 80000 zł (model z 18 karatowego złota Rose).

Co sądzić o Apple Watch? Jeśli nie wiecie przeczytajcie NASZ TEST lub opinie innych.

Nasz tekst powstał na podstawie informacji umieszczonych przez portal mojmac.pl

Więcej o: