Zuckerberg kończy z najbardziej denerwującą cechą Facebooka

Wkrótce serwis Marka Zuckerberga ma szansę stać się o wiele mniej irytujący. Pojawiają się doniesienia o tym, że będzie można blokować zaproszenia do gier. Serwis zmienia się na lepsze?

Spotkania z użytkownikami, które regularnie odbywają się w siedzibie Facebooka, są dla Marka Zuckerberga okazją na "wsłuchanie się w głos ludu". Podczas kolnej sesji tego typu, która tym razem odbyła się na politechnice w indyjskim Delhi, założyciel Facebooka został spytany o "nieznośne powiadomienia".

"Wysłałem wiadomość do osoby, która kieruje deweloperami i powiedziałem, że dobrze byłoby mieć rozwiązanie tego problemu" - stwierdził Zuckerberg dodając.
"Odpowiedziała mi jeszcze tego samego wieczoru, że mamy pewne narzędzie, dość przestarzałe, które pozwala wysyłać użytkownikom zaproszenia do grania na Facebooku. Zlikwidowanie tej funkcji nie było dotąd priorytetem, mieliśmy inne. Okazało się jednak, że kwestia jest paląca, przyspieszamy więc w tej kwestii."

Jak wyjaśnia Time irytujące zaproszenia do gier w stylu Candy Crush są jedną cech Facebooka, które najbardziej irytują użytkowników. Niestety nie wiadomo, kiedy funkcja blokowania powiadomień zostanie wprowadzona.

Fot. Facebook/acidcow

Mark Zuckerberg kolejny raz dowiódł, że stara się słuchać użytkowników. We wrześniu, podczas spotkania w siedzibie Facebooka, zdradził nieoczekiwanie , że Facebook pracuje nad przyciskiem "Nie lubię". Wiemy już nawet jak będzie wyglądać.

Facebook próbuje zmieniać się na lepsze. Przekonuje was to?

Zobacz wideo
Więcej o: