Marzysz o pracy w SpaceX? Teraz masz niepowtarzalną szansę

Owiana legendą firma Elona Muska szuka pracownika. Nie chodzi jednak o astronautę, inżyniera czy też fizyka. SpaceX poszukuje chętnych... na zmywak.

Już w najbliższą sobotę amerykańska firma SpaceX podejmie kolejną próbę wysłania rakiety Falcon 9 w przestrzeń kosmiczną. Tym razem celem misji jest rozmieszczenie 11 satelitów przekaźnikowych na orbicie okołoziemskiej.

Czytaj też: Faraday Future - firma, która chce rzucić wyzwanie Muskowi

Jak się jednak okazuje, nawet tak wizjonerskie i futurystyczne przedsiębiorstwo, jakim bez wątpienia jest firma Elona Muska, ma również swoje przyziemne potrzeby.

Na  oficjalnej stronie SpaceX pojawiło się ogłoszenie o pracę. Firma, której ostatecznym celem jest uruchomienie załogowych podróży na Marsa, nie poszukuje jednak inżynierów, astronautów czy też informatyków, ale osoby na stanowisko... zmywacza.

Jakie wymagania należy spełnić, aby dostać angaż w SpaceX? W ogłoszeniu czytamy o dyplomie ukończenia szkoły średniej, umiejętności zmywania, dyspozycyjności, motywacji oraz krzepie.

Kandydat będzie odpowiedzialny za zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku w kuchni, dysponowanie zaopatrzeniem oraz wykonywania innych prac. Musi również stosować się do restrykcyjnych norm bezpieczeństwa.

Zainteresowani? Niestety jest jeden haczyk. Aby aplikować na stanowisko zmywacza naczyń w SpaceX, należy legitymować się amerykańskim obywatelstwem lub posiadać prawo do stałego pobytu na terenie USA.

Całość ogłoszenia można znaleźć pod tym linkiem

Więcej o: