安i徠eczne szale雟two Biedronki. Tak taniego zestawu z PS4 jeszcze nie by這

PlayStation 4 wraca dzi do oferty sieci "Biedronka" i to w ni窺zej cenie ni dotychczas. Tym razem za zestaw z trzema grami zap豉cimy niespe軟a 1500 z. Czy konsol Sony mo積a kupi taniej? Tak, ale...

Za zestaw PlayStation 4 w wersji dyskiem 1 TB oraz trzema grami (Bloodborne, The Last of Us: Remastered i God of War III: Remastered ) zapłacimy dziś 1499 zł. Jak poinformowała sieć handlowa, promocja ta będzie trwać aż do wyczerpania zapasów. Trzeba się więc śpieszyć. Przypomnijmy, że wcześniej za podobny zestaw (z innymi grami) w "Biedronce" trzeba było zapłacić 1699 zł.

Czytaj też: Surface Pro 4 to najlepsza hybryda na rynku?

Czy zaprezentowana przez "Biedronkę" oferta jest obecnie najlepsza na rynku. I tak, i nie. Popularną konsolę Sony możemy kupić nawet 1299 zł (m.in. w marketach Media Markt, Saturn oraz Media Expert). Jest jednak jedno "ale". W tym wypadku do naszych rąk trafi jedynie sama  konsola z dyskiem 500 GB i bez dodatkowych gier. Oferta ta może zainteresować jednak osoby, które nie mają wielkiej ochoty zapoznać się z tytułami oferowanymi w zestawie z "Biedronki".

Wi璚ej o: