CES 2016: Rewolucja w LG? Koreańczycy tworzą nową luksusową linię urządzeń

Podczas styczniowych targów CES 2016 w Las Vegas, koreański koncern zaprezentuje pierwsze urządzenia z nowej luksusowej linii produktów LG Signature.

LG Signature obejmować ma najbardziej ekskluzywne (a zatem i najdroższe) produkty markowane przez koncern z Seulu. Do tej kategorii należeć będzie m.in. sprzęt AGD, oraz szeroko pojęta elektronika użytkowa.

Czytaj też: Ten modny gadżet, który masz na nadgarstku, może być groźnym szpiegiem

Pierwsze urządzenia markowane logiem "Signature" zostaną zaprezentowane już podczas zbliżających się targów CES 2016 Las Vegas. Koreańczycy odliczają dni do rozpoczęcia tego wydarzenia na oficjalnej stronie internetowej .

 

Do sieci wyciekł również krótki firm promujący serię LG Signature. Możemy na nim zobaczyć między innymi ultra-cienki telewizor, lodówkę, pralkę oraz oczyszczacz powietrza.

Nie wiadomo czy nowa linia produktów zostanie w przyszłości rozszerzona o flagowe smartfony i tablety koreańskiego producenta Byłby to dość zaskakujący ruch, zważywszy na fakt, że urządzenia z serii "LG G" zdążyły już wyrobić sobie odpowiednią markę w świecie technologii.

W wydanym komunikacie LG zapewnia, że nowa seria produktów będzie się charakteryzować prostotą i opływowością, a nad jej stworzeniem czuwał zespół najlepszych projektantów firmy. Już za kilka dni dowiemy się czy w tych marketingowych hasłach znajduje się ziarenko prawdy.

Konferencja LG na targach CES 2016 w Las Vegas odbędzie się 5 stycznia 2016 roku o godzinie 20 czasu lokalnego.

Więcej o: