Netflix oferuje pracę marzeń: podróżujesz, robisz zdjęcia, zarabiasz fortunę

Netflix ma świetne zlecenie dla fanów fotografii. Poszukuje osób, które przez dwa tygodnie będą podróżować po Europie i Bliskim Wschodzie. Za "marne" 16 tysięcy złotych. Jak zdobyć to zlecenie?

Netflix, serwis udostępniający online seriale i filmy, który zadebiutował w styczniu między innymi w Polsce , ma do zaoferowania niezwykłego zlecenie, które można by określić mianem "pracy marzeń". Nazwa stanowiska zdradza jakimi kwalifikacjami powinien wykazać się kandydat - grammaster musi mieć imponujące portfolio zdjęciowe.

@grammasters3@grammasters3 Instagram/Netflix.com Instagram/Netflix.com

Zadaniem zleceniobiorców  Netflixa będzie bowiem podróżowanie po Europie i Bliskim Wschodzie. Osoby będą odwiedzać miejsca, które pojawiają się w produkowanych przez Netflix serialach. Dostaną w zamian... 2000 dolarów tygodniowo . Czyli za całe zlecenie można zarobić 4000 dolarów, przy czym koszty transportu są po stronie Netflixa.

Jak aplikować?

Szansę na pracę marzeń ma każdy - wystarczy wybrać trzy najlepsze swoje zdjęcia z Instagrama i opisać trzy najlepsze swoje zdjęcia hashtagiem #grammasters3.

Zobacz wideo
Więcej o: