Netflix zaskakuje. Wszystkie sezony serialu "House of Cards" dostępne w Polsce

Netflix przygotował niespodziankę dla polskich użytkowników serwisu. Począwszy od dziś, mogą oni obejrzeć wszystkie sezony serialu "House Of Cards". Niestety, tylko w angielskiej wersji językowej.

"House of Cards" to najpopularniejszy serial największego na świecie serwisu VOD. Dlatego, gdy okazało się, że ze względu na blokadę regionalną i umowy licencyjne , polscy użytkownicy Netfliksa nie mogą zapoznać się z historią bezwzględnego amerykańskiego polityka Franka Underwooda, wiele osób nie kryło rozczarowania.

Czytaj też: W Bangladeszu oferta Netfliksa jest bogatsza niż w Polsce

Netflix postanowił naprawić swój błąd wraz z premierą 4. sezonu. "House of Cards". Począwszy od dziś, polscy użytkownicy serwisu  mogą obejrzeć nie tylko najnowszy sezon serialu, ale również wszystkie wcześniejsze odcinki "HoC". To znakomita wiadomość, która może zachęcić wiele osób, aby "dać szansę" Netfliksowi.

Jest tylko jedno wielkie "ale". Podobnie, jak w przypadku wielu innych produkcji oferowanych przez Netfliksa, "House of Cards" możemy oglądać na razie jedynie w angielskiej wersji językowej oraz z angielskimi lub niemieckimi napisami. Miejmy nadzieję, że wkrótce doczekamy się polonizacji serialu. Jeśli nie, to Netfliksowi wciąż trudno będzie przekonać do siebie polskich użytkowników.

Jak założyć konto na Netfliksie? 10 prostych kroków

Robert Kędzierski/Samsung

Więcej o: