To jest lepsze od klocków LEGO. Zostań... mikromurarzem!

Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko, trafiasz na stronę z miniaturowymi materiałami budowlanymi. I zaczynasz marzyć o murowaniu!

Sieć jest pełna bardziej lub mniej potrzebnych gadżetów. Wydawać by się mogło, że widzieliśmy w niej wszystko. Tymczasem sklep minimaterials.com całkowicie nas zaskoczył. W swojej ofercie ma... miniaturowych rozmiarów, w pełni "funkcjonalne" materiały budowlane.

Zobacz też: Monstrualna chińska maszyna w akcji. Przerzuca przęsła niczym klocki.

 

Można zatem zakupić materiały niezbędne do rozpoczęcia budowy: mikropustaki, czerwone mikrocegły, mikrocement,  betonowe zapory... Są nawet gotowe zestawy z zaprawą murarską, sosnowymi belkami. Z malutkich materiałów budowlanych budować da się niemal niczym z klocków LEGO. W odróżnieniu od nich stworzoną konstrukcję trzeba zespolić cementem, inaczej się rozleci...

Dzięki produktom ze sklepu można też samodzielnie wytwarzać bloczki betonowe - wystarczy zakupić silikonową formę i mikrocement w mikroworku. 

 

Ceny pozwalają myśleć o poważnej budowie (na stronie widzimy na przykład zbudowaną cegieł stację dokującą na smartfona). Zestaw stu cegieł kosztuje 7,99 dolara, cztery pustaki: 5,99 dolara. Opłaca się robić je samemu: zestaw składający się z cementu i formy, z którego zrobimy 24 pustaki kosztuje 7,99 dolara.

Trudno nie oprzeć się pokusie, w końcu w każdym z nas drzemie mikromurarz!

Co można kupić w sklepie z miniaturowymi materiałami budowlanymi? Przekonaj się w naszej galerii.