Netbooki HP mini 210 w motylki

HP postanowiło ponownie skorzystać z umiejętności designerskich uznanej projektantki mody kobiecej - Vivienne Tam. Tym razem seria netbooków HP Mini 210 dołączyła do najnowszej kolekcji pod tytułem "Butterfly Lovers".

Filozofia domu Vivienne Tam głosi, że ubrania powinny przede wszystkim podkreślać osobowość noszącego, a dopiero później koncentrować się na jakości, zgodności z trendami i przystępności.

Podobnie ma się rzecz ze wspomnianym netbookiem od HP . Datę premiery w USA przewidziano na 19 marca, a cena w przedsprzedaży wynosi aż 599USD. Zaletą netbooka jest z pewnością masa nie przekraczająca 1,25kg i jego grubość - około 2,5cm w najtęższym miejscu. W sam raz do damskiej torebki. Model HP Mini 210 nie jest niestety szczytem techniki, jasnym jest więc że przynajmniej połowę ceny płacimy za sygnaturę projektantki, oraz oryginalny design dla Kochających Motyle. Całość oscyluje wokół połączenia koloru starego złota z motywem czerwono-skrzydłego owada na pokrywie.

HP mini 210 Vivienne Tam SeriesHP mini 210 Vivienne Tam Series HP mini 210 Vivienne Tam Series

Nie wydaje nam się aby nowy design HP mini 210 powalał na kolana. Odpowiednio wysoka cena również nie działa na korzyść produktu. Niestety, jest to jedna z niewielu możliwości aby wyróżniać się w tłumie innych netbooków. Póki co nie wiadomo kiedy seria "Butterfly Lovers" zagości w polskich sklepach. Trzymamy rękę na pulsie.

[via Business Wire ]

Łukasz Cichy

Więcej o: